6. August 2020

Pozdravljeni!

Dobrodošli na spletnem portalu Nogometnega kluba Proteus iz Postojne.

Skupaj z rojstvom novega zarodka človeške ribice v Postojnski jami, je v Postojni nastal nov nogometni klub, NK Proteus Postojna. Nekdo bi rekel, da se je to zgodilo slučajno, vendar temu ni bilo tako. V prvem primeru že morda, ampak nastanek novega kluba pa prav gotovo ne.

Načrt in cilji kluba so jasno opredeljeni. Poudarek je na delu z najmlajšimi selekcijami na pošten, iskren način dela vseh članov kluba v dobrobit otrok, njihovo pravilno usmeritev v prvi vrsti po človeški plati, vzporedno s tem jih vzgajati v prave športnike in s pravilnim delom na strokovnem področju postati vodilni klub v širši notranjsko-kraški regiji, kasneje pa igrati vodilno vlogo v slovenskem prostoru. Zavedamo se, da to ni lahko do reči. Toda s trdim delom je vse mogoče in ne bojimo se teh izzivov.

03.06.2016 – Temeljni akt je sprejet!
27.06.2016 – Vpis v register društev pri Upravni enoti Postojna!
04.07.2016 – Vpis v davčni register pod številko: 85113930
06.09.2016 – Sprejeti v MNZ Koper (ZA: 14, NE: 0, VZDRŽANI: 3)

NOGOMETNI KLUB PROTEUS POSTOJNA, Mali Otok 18, 6230 Postojna – že od 2016!!!

Matična št.: 4090047000 – Davčna št.: 85113930

IBAN: SI56 0510 0801 5292 624

Zakoniti zastopnik: Iztok Veber (predsednik) – Vir: Bizi.si

Uradno igrišče za tekme vseh selekcij: Športni park Postojna, Pot k Pivki 4, 6230 PostojnaGOOGLE MAPS

Kratka navodila za lažji pregled vsebine portala:

Domača stran. Prva stran ob obisku portala NK Proteus. Vsebuje predvsem zadnje novice ter bliznjice do razne vsebine portala.

Stran vsebuje vse objave portala NK Proteus.  Čisto spodaj je tudi arhiv objav po letih in mesecih.

Prva stran informacij o klubu ter samem portalu. Za več info: info@nkproteus.si

Vse informacije o vpisu otrok v NK Proteus. Vsebuje kategorije razvrščene po letnikih.

Pravilnik vsebuje: Splošne določbe, pravila temeljnih vrednot fair playa, športna oprema, klubska oprema oz inventar, Prevozi na trening ali tekme, članarnina/vadnina, članstvo in članarnina, treningi in tekme, nastopanje igralcev za druge klube na raznih tekmovanjih.

Vsebuje načrtovane cilje kluba in njihovo uresničitev.

Vsebuje klubsko dokumentacijo o sodelovanju nogometaš-starši-trener.

Pravilnik ter navodila za plačevanje članarnine/vadnine za nogometaše NK Proteus.

Stran vsebuje 10 pravil fair playa za nogometaše in starše. Za lažje delovanje in funkcioniranje kluba, uprave, trenerjev ter ostalih pedagogov.

Prenesi potrebne dokumente:

Deli objavo..