NK Proteus

Članska ekipa potrjena za sezono 2020/2021

Že kar nekaj časa se pripravlja projekt Nogometnega kluba Proteus o ustvaritvi članske ekipe.

V nedeljo, 23.08.2020 je v Restavraciji Ob Kaminu v Postojni padel prvi dogovor med Upravnim odborom kluba, predsednikom, novim trenerjem Bojanom Kusturica ter z novim in generalnim sponzorjem članske ekipe SVET SAVN, ki ga zastopa in predstavlja Mario Kalem.

Podpisana so NZS soglasja ter zastavljeni prvi načrti za uresničitev in ostvaritev članske ekipe NK PROTEUS!

Prva članska ekipa v zgodovini kluba bo letošnjo sezono 2020/2021 začela v 2. Slovenski futsal ligi!

Več o 2.SFL na:  https://www.nzs.si/tekmovanja/?id_menu=520

Več info kmalu…

GENERALNI SPONZOR ČLANSKE EKIPE

KRIO SAVNA je preprosta,hitra in učinkovita naprava za obdelavo vsega telesa (razen glave) na ekstremno nizkih temperaturah od -140 do -190 stopinj dve do tri minute. Telo reagira , da stimulira obrambni mehanizem, pospeši krvni obtok in metabolizem, da bi ustvaril čim višjo telesno temperaturo..